Styrelsen




GRK Småland/Ölands styrelse


Bankgiro 543-6001


Ordförande


Mats Granehäll

Vallgatan 19

364 42 Lenhovda

072-2003804

granehallm@gmail.com



Kassör


Gun Svensson

Smedgatan 18 A

571 61 Bodafors

070-636 42 40

gunm.gs@gmail.com




Sekreterare


Madeleine Nordström Reiz

Författarevägen 62

371 63 Lyckeby

0708-153  532

madeleine.nordstrom@gmail.com





Ledamöter


Utställningsansvarig


Madeleine Runberg

Östervik 14

360 73 Lenhovda

0474-240 13

0735-035 784

madde@guldruschen.com



Jaktansvarig


Henrik Hallberg

Hemmansvägen 31

39365  Kalmar 

0760205168

h76.hallberg@gmail.com





Aktivitetsansvarig


Emelie Nilsson

Bredhult 2

360 30 Lammhult

070- 6612777

emelie@rightheres.se




Materialförvaltning


Yvonne Granehäll

Vallgatan 19

364 42 Lenhovda

ygranehall@gmail.com



Björn Iversen

Folketshusväg 25

360 74 Sävsjöström

0760-428 802



Karin Nilsson

Bredhult 2

360 30 Lammhult

0472-74031

076-390 75 10

lars-n@live.se



Karin Thunberg

Fröstingstorp 324

395 98  Läckeby

070- 760 22 05

kthunberg60@gmail.com



Suppleanter


Annie Hallberg

Hemmansvägen 31

39365  Kalmar 

0760206468

anniehallberg02@gmail.com



Britt-Marie Nilving Wittenberg

Garverivägen 6

38690 Färjestaden

0733961208

nilving@hotmail.com



Carina Tönnies

Bäckabyvägen 2

57471 Myresjö

072735155

carina_78@telia.com




Revisorer


Margaretha Iversen

Folketshusväg 25

360 74 Sävsjöström

0474-220 95


Kerstin Eriksson

Hammarglo 201 

383 91 Hammargl

kerstin@hammarglo.com


070-39 33 750



Valberedning


Sammankallande

Camilla Stübner Poulsen

Bergrådsvägen 19

364 45 Klavreström

0735-140993



Stefan Kjellsson 

Östervik 14

360 73 Lenhovda

0474-240 13




Webbansvarig


Karin Thunberg

kthunberg60@gmail.com




info@smaland.goldenklubben.se



----------------------------------------------------------


Sektionens kontaktman i klubbstyrelsen


Cathrin Möller

SHagstad 4360

242 94 HÖRBY

Tfn 0415-506 03

medlem@goldenklubben.se


 






För att kontakta styrelsen kan du sända e-post till: (ex.vis) info@smaland.goldenklubben.se

Då kommer e-posten till sektionens postmottagare som sedan sprider posten vidare till den som berörs.